ONUR ALTINANAHTAR

   Plus Basketball antrenörlerinden Onur Altınanahtar Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği ve Anadolu Üniversitesi Spor Yöneticiliği bölümlerinde akademik kariyerine devam etmektedir.

   Basketbol antrenörü olarak altyapıda her kategoride görev yapmış olmak ile beraber Ege Üniversitesi içersindeki fakültelerde de erkek ve bayan takımlarında antrenör olarak görev almıştır.

   Ekibimize katıldıktan sonra yer aldığı uluslararası organizasyonlar ile kariyerine halen Tayland'ın Bangkok şehrinde ve Hong Kong'ta altyapı antrenörü olarak devam etmektedir. Bangkok - Hong Kong ve İzmir üçgeninde Plus Basketball ile koordineli şekilde basketbol çalışmalarına devam etmektedir.

   Basketbol antrenörlüğünün yanı sıra yeni nesil antrenman metodlarından biri olan TRX Training ve Voleybol antrenörlüğü lisanslarına da sahip olan Onur Altınanahtar İngilizce ve Türkçe dillerini bilmektedir.

   Basketbol dışında ki spor branşlarıyla ve spor ile ilgili araştırmalar ile ilgilenmekte ve antrenman bilimiyle ilgili gelişmeleri dolayısıyla da yeni antrenman metodlarını yakından takip etmektedir.

 

GSM
: +90 554 305 81 25 (Telefon, Whatsapp + Telegram + Zoom + Skype + Hangouts)