HAKKIMIZDA

 

   PLUS BASKETBALL, Türkiye başta olmak üzere farklı ülkelerdeki basketbolculara, spor organizasyonlarına ve basketbol takımlarına bireysel antrenman, danışmanlık, eğitim, analiz ve uluslararası koordinasyon hizmeti veren, Türkiye ve Meksika merkezli global bir basketbol organizasyonudur.

  PLUS BASKETBALL, gençlerin geleceklerini basketbol aracılığı ve yardımı ile şekillendirmek, onların gerek yurt içinde gerekse yurt dışında fark yaratmalarını sağlayacak eğitim, basketbol ve kariyer fırsatlarını değerlendirmelerini sağlamak için çalışmaktadır. Globalleşen dünyada basketbolun, spor bilimlerinin ve teknolojinin imkanlarını birleştirerek sporcuya özel projeler geliştirmektedir.

  PLUS BASKETBALL'da yabancı oyuncuların arasında kendine yer bulması gittikçe zorlaşan, eğitim sistemi ile spor kulüplerinin faaliyetlerinin koordineli şekilde yürütülemediği ülkemizde; eğitim ve spor arasında sıkışıp kalan, bir çoğunun seneye ne olacağının garantisi olmayan kulüplerin antrenmanlarında yer alan oyuncular için çalışıyoruz. Sporcuların bireysel gelişimlerinden çok altyapıda daha çok maç kazanmaya yönelik programlarda potansiyelini kullanamadan zaman kaybeden basketbolcular için destek verici, yönlendirici ve geliştirici çalışmalar yapıyoruz. 

 Hayatlarının en güzel yıllarını parkede geçiren çocukları için emek veren, onlarla gururlanan ancak çocuklarının eğitim ve spordaki gelecekleri hakkında hiçbir planı yada öngörüsü olamayan aileler için yurt içinde ve yurt dışında çözüm seçenekleri üretiyoruz. 

 Kurucularımızdan Fırat Savat; 15 yılı aşkın süredir devam eden basketbol antrenörlüğü kariyerinde her yaş ve seviyede çocuk ve gençlerle çalışma fırsatı bulmuş, Türkiye dışında Amerika kıtasında Meksika'da ve Uzak Doğu'da Vietnam'da antrenör olarak çalışmıştır. Türkiye'de son dönemlerde çalıştığı kulüplerde ve bireysel çalışmalarında, birçok sporcunun özel okullardan burs almasında, yıldız, genç milli takımlarına seçilmesinde, profesyonel takımların altyapılarına transfer olmasında görev ve sorumluluk almıştır. Birçok öğrencisinin Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulları başta olmak üzere üniversitelere yerleşmesi için çalışmalar yapmıştır.  

Plus Basketball eğitmenlerinden FIRAT SAVAT hakkında daha fazla bilgi almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

GSM
: +90 554 305 81 25 (Telefon, Whatsapp + Telegram + Zoom + Skype + Hangouts)