PLUS BASKETBALL, Türkiye başta olmak üzere farklı ülkelerdeki basketbolculara, antrenörlere, spor organizasyonlarına ve basketbol takımlarına bireysel antrenman, danışmanlık, eğitim, analiz ve uluslararası koordinasyon hizmeti veren, Türkiye ve Meksika merkezli global bir basketbol organizasyonudur.

   PLUS BASKETBALL, gençlerin geleceklerini basketbol aracılığı ve yardımı ile şekillendirmek, onların gerek yurt içinde gerekse yurt dışında fark yaratmalarını sağlayacak eğitim, basketbol ve kariyer fırsatlarını değerlendirmelerini sağlamak için çalışmaktadır. Globalleşen dünyada basketbolun, spor bilimlerinin ve teknolojinin imkanlarını birleştirerek sporcuya özel projeler geliştirmektedir.


        PLUS BASKETBALL'da; yabancı oyuncuların arasında kendine yer bulması gittikçe zorlaşan, eğitim sistemi ile spor kulüplerinin faaliyetlerinin koordineli şekilde yürütülemediği ülkemizde maalesef eğitim ve spor arasında sıkışıp kalan, bir çoğunun seneye ne olacağının garantisi olmayan kulüplerin antrenmanlarında yer alan oyuncular için çalışıyoruz. Sporcuların bireysel gelişimlerinden çok altyapıda daha çok maç kazanmaya yönelik programlarda potansiyelini kullanamadan zaman kaybeden basketbolcular için destek verici, yönlendirici ve geliştirici çalışmalar yapıyoruz. 

     Hayatlarının en güzel yıllarını parkede geçiren çocukları için emek veren, onlarla gururlanan ancak çocuklarının eğitim ve spordaki gelecekleri hakkında hiçbir planı yada öngörüsü olamayan aileler için yurt içinde ve yurt dışında çözüm seçenekleri üretiyoruz.


ÇALIŞMALARIMIZ İLE İLGİLİ VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

        SİZİN İÇİN NE YAPABİLİRİZ?  

Bizimle çalışan basketbolcular kendi kulüplerinde basketbol oynamaya devam edebilirler yada biz basketbol yaşantılarına devam edebilecekleri en doğru adresi bulmaları için destek olabiliriz. 

Türkiye'nin yada dünyanın neresinde olduğunuz farketmez. 

   Sporcunun fiziksel kapasitesi, eğitim performansı, spor geçmişi, gelişme potansiyeli analiz edilerek ulaşılabilecek somut hedefler belirlenir ve bu hedefler için çalışmaya, bu hedefler için yaşamaya başlanır. Bu hedeflere basketbolcu ve ailesi ile birlikte karar verilir. Basketbolcu için hedefler basketbol sahasındaki eksiklerini gidermenin ötesinde bir yandan da yurt içinde yada yurt dışında eğitim fırsatları yakalamak yada daha iyi bir takıma transfer gerçekleştirmek hatta daha fazlası olabilir. Bu doğrultuda basketbolcunun fiziksel gelişiminden, fundamental eksiklerine, eğitimine ve hatta yabancı dil öğrenmesine kadar ihtiyacı olan her detaya odaklanarak çalışmalar programlanır.


     İSTER PROFESYONEL, İSTER BASKETBOLA YENİ BAŞLAMIŞ OLSUN...

HEDEFİ OLAN HER BASKETBOLCUNUN BİREYSEL ANTRENMAN YAPMASI GELİŞİMİ İÇİN ZORUNLUDUR.

   En üst düzey altyapıların takım antrenmanlarında dahi her oyuncu farklı özelliklere sahip iken; ne derece de herhangi bir oyuncuya özel olarak esneklik,çabukluk, koordinasyon, genel kuvvet, çabuk kuvvet, sıçrama vb. gibi fiziksel çalışmalar yapılabilir?

    Aynı şekilde bir altyapı takımında antrenör 15 oyuncu ile aynı anda sahada iken antrenmanın kaç dakikasında bir oyuncunun bireysel fundamental eksiği ile özel olarak ilgilenebilir? Bir oyuncu solak, biri sol elini hiç kullanamıyor, bir oyuncunun kilo alması, başkasının zayıflaması gerekiyor, diğerinin şut mekaniği bozuk, bir başkasının ilk adımı yavaş, çoğu oyuncunun koordinasyonu kötü durumdayken... Antrenmanlar taktik çalışarak, günler maç kazanıp kaybederek geçiyor. En sonunda genç takım yaşına geldiklerinde bu çocuklar ne yazık ki duvara çarpıyorlar.

PLUS BASKETBALL bu sorulara yanıt vermek için kuruldu. PLUS BASKETBALL ile tanışan genç basketbolcular hayal kurmaz, bizimle analiz ve plan yapar, sonra da gerçekleştirmek için antrenörleri ve eğitmenleri ile birlikte çalışmaya başlar. Okul, eğitim, basketbol, atletizm, yabancı dil, fitness, cardio, beslenme, dinlenme kısacası hayatın her anında sporcularımızın yanındayız. 

Kurucularımızdan Fırat Savat; 15 yılı aşkın süredir devam eden basketbol antrenörlüğü kariyerinde her yaş ve seviyede çocuk ve gençlerle çalışma fırsatı bulmuş, Türkiye dışında Amerika kıtasında Meksika'da ve Uzak Doğu'da Vietnam, Tayland gibi ülkelerde antrenör olarak çalışmıştır. Türkiye'de son dönemlerde çalıştığı kulüplerde ve bireysel çalışmalarında, birçok sporcunun özel okullardan burs almasında, yıldız, genç milli takımlarına seçilmesinde, profesyonel takımların altyapılarına transfer olmasında görev ve sorumluluk almıştır. Birçok öğrencisinin Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulları başta olmak üzere üniversitelere yerleşmesi için çalışmalar yapmıştır. 

Antrenör olarak ilk yurt dışı deneyimini yaşadığı Meksika'da kaldığı iki yıla yakın dönemde farklı üniversite ve özel okullarda antrenör olarak çalışmasının yanı sıra, kapsamlı spor organizasyon ve spor pazarlaması firmaları ile projeler üretme ve bu projeleri hayata geçirme fırsatı yakalamıştır. 2013-2014 sezonunda görev aldığı Vietnam'da ise Avustralya,Kanada,Singapur,İngiltere ve ABD merkezli uluslararası okullarda dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere basketbol eğitimi vermiştir.

    2014 yılından itibaren tekrar Türkiye'ye dönüp İzmir'deki basketbol okullarında ve altyapı kulüplerinde 6-16 yaş arası basketbolcular ile çalışmaya başlayan Fırat Savat, bu organizasyonlar dahilinde antrenör olarak görev aldı. 2012 yılında kendisi tarafından kurulan Türkiye ve Meksika merkezli global bir spor organizasyonu olan Plus Basketball çatısı altındaki bireysel antrenman ve rehberlik yaptığı sporcularına ulusal ve uluslararası alanda fırsatlar yakalamaları ve gelişimlerini sürdürmeleri için yardımcı olmaktadır.

     Ayrıca 2019 yılına kadar İzmir'de birçok basketbol okulu ve altyapı kulübünde farklı yaş ve seviyede basketbolcuya eğitim vermiştir.

     2019 yılından itibaren Tayland'ın Bangkok şehrinde uluslararası basketbol akademilerinde ve uluslararası okullarda her yaştan ve farklı ülkelerden sporculara basketbol eğitimi vermesinin yanı sıra, kamplar düzenlemiş ve bireysel antrenman programları uygulamıştır. 

   2021 yılı sonu itibariyle tekrar Türkiye'ye dönen Fırat Savat çalışmalarına İzmir merkezli olarak devam etmektedir. Globalleşen spor ve eğitim dünyamızda birçok ulusal-uluslararası organizasyon ile işbirliği içinde çalışmaktadır.

   İngilizce,Türkçe ve İspanyolca dillerini bilen Fırat Savat, internet ve teknoloji ile yakından ilgilenmektedir.

   Basketboldan fırsat buldukça fotoğraf çekmek için geziler yapmak ve farklı kültürler hakkında bilgi edinmek en büyük hobilerindendir.

   İngilizce ve İspanyolca öğretim görevlisi Gwendy Delgado Savat ile evli olan Fırat Savat'ın bir kızı vardır. Eşi Gwendy Delgado Savat, basketbol kariyerlerine ve eğitim hayatlarına yurt dışında devam etmek isteyen sporcular için danışmanlık ve yabancı dil eğitimi hizmeti vermesinin yanı sıra Plus Basketball sporcuları ve antrenörleri için  uluslararası koordinasyonu sağlamaktadır.

Plus Basketball eğitmenlerinden FIRAT SAVAT hakkında daha fazla bilgi almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

FOTOĞRAFLAR
HABERLER
Yeni sezon hazırlığı yapan sporcularımızla antrenmanlarımız yoğun şekilde devam ediyor. Sporcularımız basketbol, atletizm ve fitness programlarımızda bireysel gelişimlerine odaklı olarak çalışıyorlar. 
Eğitim ve/veya spor yaşantılarına yurt dışında devam etmek isteyen öğrenci-sporcuların hayallerinden öte hedeflerini gerçekleştirmek için danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyoruz.  Yurt dışında farklı ülkelerde yaşamış, çalışmış ve eğitim almış deneyimli kadromuz
 Bireysel gelişim antrenmanlarımız kapsamında yurt içi ve yurt dışında hedefleri olan ve bu hedeflerine bizleri inandırabilen sporcularımız ile çalışmalarımız devam ediyor.  Basketbol, fitness ve atletizm çalışmalarımızın yıl boyunca iç içe, koordineli şekilde devam e
Antrenörümüz Fırat Savat ile çalışarak yaklaşan yeni döneme hazır girmek ve kendilerini geliştirmek isteyen sporcular basketbol, fitness, atletizm antrenmanlarımıza katılmak yada detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir.  
Kurucumuz ve antrenörümüz Fırat Savat iki yılı aşkın süredir Tayland'ta devam ettiği basketbol çalışmalarının ardından ülkemize döndü ve hedefi olan sporcular ile bireysel antrenman çalışmalarına ve görüşmelerine başladı.
Yaşadığımız pandemi ortamında basketbolcuların sağlıklarını koruması spor yaşantılarının devamı için bir zorunluluk. Bu doğrultuda özellikle altyapı sporcularının bu dönemde kendilerini izole ederek, evde kalarak kişisel gelişimlerine odaklanmaları gerektiğini düşünüy
Online programlar ile pandemi dönemini en sağlıklı şekilde geçirmek isteyen altyapı sporcularına hizmet vermeye devam ediyoruz. Sporcular ile gerçekleştirdiğimiz değerlendirme görüşmesi ile hedefleri belirleyip çalışma programımızı tamamen kişiye özel hazırlıyoruz. Online
Antrenörümüz Fırat Savat 2019 senesinde geldiği Tayland'ta antrenörlük kariyerine devam ediyor. Farklı uluslar arası okullarda ve basketbol akademilerinde görev alan antrenörümüz ve Plus Basketball kurucusu Fırat Savat ayrıca Türkiye'den ve farklı ülkelerden yurt dışı eğitim ve
Kurucumuz Fırat Savat basketbolcuların eğitim ve spor yaşantılarıyla ilgili hayalllerini gerçekleştirmek için onlara danışmanlık hizmeti vermeye ve onlarla birlikte çalışmaya devam ediyor.  Bizlere yurt içinde ve/veya yurt dışındaki hedeflerinizle ilgili sorularınız varsa dile
Yurt dışındaki basketbol akademilerinde ve altyapı takımlarında çalışmak isteyen genç antrenörler için hazırlık ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.  Yabancı dil hazırlığı, iş imkanları, çalışma koşulları ve bilinmesi gerekenler ile ilgili detaylar hakkında bilgi almak i
  Sporcumuz ve öğrencimiz Toprak Kayserli bizlerle yabancı dilini ve basketbolunu geliştirmeye yönelik yaptığı çalışmaların ardından lise eğitimini tamamlamak amacıyla gittiği Kanada'da geçirdiği 3 yılın ardından üniversite eğitimi için Fraser Valley University - Computer I
İNGİLİZCE ve İSPANYOLCA... " Bir yabancı dile ait kuralları öğrenmek, o yabancı dili konuşmaya ve bu dili etkili kullanmaya, dahası söz konusu yabancı dilde akademik eğitim almaya ve o dilin konuşulduğu ülkede yaşamaya YETMEZ. Öğrenmek istediğiniz dili konuşmak ve gerçekten e
Bireysel gelişim antrenmanlarımız kapsamında basketbol antrenmanlarımız ile birlikte atletizm ve fitness çalışmalarına da devam eden sporcularımıza başarılar diliyoruz. Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere d
          Bireysel basketbol gelişim antrenmanlarımız yıl boyunca aralıksız devam ediyor. Çalışmalarımıza katılmak yada bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.   FIRAT SAVAT +90 554 305 81 25 (whatsapp +
Bireysel gelişim antrenmanlarımıza katılan küçük yaştaki sporcularımız temel basketbol hareketlerini çok daha hızlı ve detaylı öğrenirken eksiklerine odaklanarak çalışıyorlar.
Lise eğitimine ve spor yaşantısına Kanada'da Bishops College' da devam eden öğrencimiz Emre Kuru bizleri başarıyla temsil ediyor. Farklı üniversitelerden kabul alan sporcu-öğrencimize başarılarının devamını diliyoruz. 
Yaz ayları boyunca sporcularımız tatillerini haftanın beş günü yoğun şekilde yaptıkları basketbol, atletizm ve fitness antrenmanları ile dolu dolu geçirdiler. 
Hafta içi her gün çift antrenman yapacak sporcularımız için yaz dönemi oldukça yorucu ve keyifli geçecek. Sporcularımıza başarılar diliyoruz. Çalışmalarımız ile ilgili bilgi almak ve dilerseniz aramıza katılmak için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. 
Eğitim ve spor danışmanlığını yaptığımız 2003 doğumlu öğrencimiz Toprak Kayserli lise eğitimine ve basketbol yaşantısına Kanada'nın Vancouver şehrindeki WJ Mouat Lisesi'nde devam edecek. Bizlerle yurt dışı hedefleri için çalışma yapan, yabancı dil eğitimine gereken
2000 doğumlu İstanbul'da yaşayan ve danışmanlığını yaptığımız sporcumuz Ahmet Can Çelebi ABD'de eğitimini devam etmek için hazırlıklarına devam ediyor. Daha önce Darüşafaka altyapısında da yer alan ve 2.10m lik fiziğiyle dikkat çeken sporcu-öğrencimize kariyerinde başar
Yoğun tempoda devam eden çalışmalarımız bir yandan da Ege Gençlik Spor Kulübü ile yaptığımız işbirliği sonucu İzmir Yönder Koleji'nde de devam ediyor.  Yıl boyunca devam eden spor salonumuzdaki basketbol çalışmalarımızın yanı sıra atletizm, fitness ve dağ antrenmanlarım
Öğrencimiz ve sporcumuz Doğa Uras okulu Bishops College tarafından “Kasım Ayının En Değerli Sporcusu” seçildi. Sporcumuza başarılarının devamını diliyoruz.  
Kızlarımız #5 Doğa Uras ve #10 Doğa Nur Aşkar’ın BCS formasıyla Kanada’daki CAIS Şampiyonasındaki maçta performansı. Bizleri yurt dışında en iyi şekilde temsil eden öğrencilerimize başarılarının devamını diliyoruz.  
Basketbolcu öğrencimiz Bade UÇKAÇ ile lise eğitimini yurt dışında devam etmesi için yaptığımız çalışmalarımız devam ediyor. Atletizm,fitness ve basketbol antrenmanları ile derslerini birlikte en iyi şekilde yürütmek için yoğun tempoda çalışan öğrencimize spor ve eğitim
Eylül ayında akademik ve sportif kariyerlerine Kanada'da devam etmek üzere ülkemizden ayrılan öğrencilerimiz lise eğitimlerine başarıyla devam ediyorlar. Öğrencilerimiz Doğa Uras, Emre Kuru, Doğa Nur Aşkar ve Berfin Aslan'a eğitim ve spor yaşantılarında başarılarının devamın
Yaz dönemi boyunca yoğun geçecek antrenmanlarımıza katılacak sporcularımıza başarılar dileriz. Çalışmalarımıza katılmak ve detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. PAYLAŞ  
Yaz dönemimizde çalışmalarımıza artan tempomuz ile devam edeceğiz. Basketbol çalışmalarımız için Üçyol'daki Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi Spor Salonu'ndaki antrenmanlarımızın yanı sıra atletizm, fitness ve dağ antrenmanlarımıza da devam edeceğiz. Yaz dönemi çalışmalar
Basketbolcularımız lise eğitimlerine ve spor kariyerlerine her geçen gün yeni başarılar ekleyerek Kanada'da devam ediyorlar. Basketbolcularımız Doğa Uras ve Emre Kuru'ya başarılarının devamını diliyoruz.          
Basketbolcu öğrencimiz Doğa Aşkar bizimle yaptığı çalışma ve hazırlıklarla Bishop's College School'a kabul edilerek eğitimine ve spor yaşantısına Kanada'da devam etme fırsatı yakaladı. Gerek İngilizce gerekse diğer akademik hazırlıklarını yoğun tempoda eğitmenlerimiz ile s
Basketbolcu öğrencimiz Doğa Aşkar yurt dışında eğitimine başlamadan önce Plus Basketball ile hem sportif hem de akademik gelişimine yönelik çalışmalara devam ediyor. Yabancı dilini, okul notlarını geliştirerek akademik yönde gelişimi için elinden geleni yapan Doğa Aşkar aynı
Sporcu öğrencilerimiz Kanada Bishops College'tan ülkemizi ve bizleri ziyarete gelen Gingi Sheppard ile görüştü ve bilgi aldı. Yurt dışı eğitim süreci öncesinde kaliteli, çok yönlü ve yoğun bir ön hazırlık dönemi geçirmek gerektiğine inanan Plus Basketball eğitmenleri bu do
Plus Basketball Sporcumuz Emre Kuru Kanada'da lise eğitimine ve spor hayatına başarıyla devam ediyor. Sporcu - öğrencimize akademik ve sportif başarılarının devamını diliyoruz.   
Sporcumuz ve öğrencimiz Doğa Aşkar, lise ve üniversite eğitimine Kanada'da devam etmek istiyor. Bu doğrultuda yaptığımız çalışmalarda elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstererek katılan sporcumuz her geçen gün hedeflerine biraz daha yaklaşıyor. Sporcumuza başarılar dil
Basketbolcularımız kış döneminde de antrenmanlara devam ediyor. Basketbol, fitness ve atletizm antrenmanlarımıza katılan sporcularımızın gelişimlerini gözlemliyoruz.  
Kanada'da lise eğitimine devam eden sporcu - öğrencimiz Doğa Uras yaz tatili için geldiği İzmir'de antrenmanlarına da devam ettikten sonra okuluna dönmek üzere bizlere şimdilik veda etti. Sporcumuza okulu Bishop's College taki ikinci senesinde başarılarının devamını diliyoruz.  
Sporcu - öğrencimiz Emre Kuru karşısına çıkan fırsatları çok doğru şekilde değerlendirerek lise eğitimine Kanada'da devam etme fırsatını yakaladı. Sporcumuzu Kanada' daki okuluna ve yepyeni yaşantısına başlamak üzere havaalanında uğurlarken başarılarının devamını diliy
Önce sporcumuzdu. Sonra Plus Basketball ' da antrenörümüz oldu. Yaz antrenmanlarımızda bizimle birlikte olan Yağız Belkıran eğitimine Avrupa'da devam edecek. Minik Takımdan Üniversite Yıllarına... Şimdi sıradaki adres yurtdışı eğitimi için Polonya Wroclaw Üniversitesi Uluslaras
PLUS BASKETBALL YENİ SEZON HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR 2016 - 2017 sezonunda bizimle çalışarak yurt içi ve yurt dışındaki akademik ve sportif hedeflerine ulaşmak isteyen sporcularımızı belirlemek için kendileri ve aileleriyle görüşmelerimiz devam ederken bir yandan da mevcut sporcula
Şampiiiiyonnn... Tebrikler... Sporcumuz Doğa Uras, sezonu şampiyonluk kupasıyla kapatırken takımının da en değerli oyuncusu seçildi ve en skorer oyuncusu oldu. Hem akademik hem de sportif başarı haberleri ard arda gelmeye devam eden sporcumuzu, takımını ve ailesini tebrik ediyoruz.w
Plus Basketball yurt içi ve yurt dışı organizasyonlarında gönüllü, part time yada full time görev almayı düşünen, bizimle çalışarak kendilerini geliştirmek isteyen genç, dinamik antrenörler ile çalışmak ve iş birliği yapmak istiyor. İlgilenenler aşağıdaki link aracılı
Geçtiğimiz dönem bizimle çalışan ve şu anda Kanada 'da eğitimine devam eden Doğa Uras eğitim ve spor yaşantısında yıl içinde elde ettiği başarılar ile göğsümüzü kabartıyor. İlk senesi olmasına rağmen okulu Bishop's College'a ve Kanada'ya çok çabuk alışan ve uyum sorunu
Sporcumuz Doğa Uras; Kanada Montreal'deki okulunda ilk haftayı geride bırakırken, yeni okuluna ve arkadaşlarına çoktan alıştı. Çalışkan sporcumuzun mutluluğunun ve başarılarının artarak devam etmesini diliyoruz. 
Basketbolcu öğrencimiz Doğa Uras'ı, spor ve eğitim bursu kazandığı Montreal - Kanada' daki okuluna gitmek üzere uğurladık. Hedeflerimize olan bağlılığı, ailesinden aldığı değerler, gösterdiği çaba ve çalışkanlığı ile kısa süre içinde yaşadığı gelişimin Kanada 'da
Öğrencimiz Berkay Özkumova lise eğitimini Minnesota - ABD'de St. Paul School'da tamamladı ve üniversite eğitimine ABD'de Diablo Valley College 'ta devam edecek. Uluslararası eğitim koordinatörümüz Gwendy Delgado Savat ile iki yıl boyunca İngilizce, Amerikan Edebiyatı, Tarih çalı
Basketbolcumuz Doğa Uras, başta ailesinin desteği olmak üzere, antrenörümüz Fırat Savat ve Eğitim danışmanımız Gwendy Mariana Savat ile yaptığı yorucu ve özverili çalışmalar sonucunda gösterdiği çabanın karşılığını alarak Kanada'daki Bishop's College 'ten eğitim ve s
Basketbolcumuz Doğa Uras ile çalışmalarımıza, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramımızı değerlendirerek, atletizm sahasında koşu ve genel kuvvet çalışmaları yaparak devam ettik.          
Plus Basketball yurt içi ve yurt dışı organizasyonlarında gönüllü, part time yada full time görev almayı düşünen, genç antrenörler ve Besyo öğrencileri aşağıdaki link aracılığıyla iş başvurusu formumuzu doldurabilir. Başvuru Formu
Değerli antrenörler, beden eğitimi öğretmenleri ve spor organizasyonu yöneticileri;  bizimle işbirliği yaparak sporcu-öğrencilerinizin yurt dışı organizasyonlarımıza katılımını sağlayabilirsiniz. Çalışma koşullarımızı değerlendirmek için sitemizdeki iletişim bilgilerim
Daha iyi (Basketbol + Eğitim) = DAHA iYi GELECEK Altyapılarda oynayan, basketbolu seven, önemseyen basketbolcu-öğrenciler ve aileleri ile yıllardır birlikteyiz. Yaşamlarına, basketbol sayesinde hayatlarındaki olumlu olumsuz değişikliklere tanıklık ediyoruz. Basketbol okullarında po
Antrenörümüz Fırat Savat ve Eğitim Koordinatörümüz Gwendy Delgado Savat temmuz ayında çeşitli spor organizasyonları, kulüpler, antrenörler ve özel okul temsilcileriyle bir araya gelmek üzere Meksika ve ABD'de olacak. Plus Basketbol olarak antrenmanlarımıza devam ederken bir yan
GSM
: +90 554 305 81 25 (Telefon, Whatsapp + Telegram + Zoom + Skype)